Contacteer ons 

Openingsuren

Prutske biedt dagopvang (6u45 – 18u15) aan voor alle ouders.

Voor ouders die vanwege werk of opleiding ’s avonds opvang nodig hebben, bieden we ook verruimde opvang aan (6u45 – 23u).

Het secretariaat is steeds geopend van 8u – 17u20.

Maandag: 6u45 – 23u
Dinsdag: 6u45 – 23u
Woensdag: 6u45 – 23u
Donderdag: 6u45 – 23u
Vrijdag: 6u45 – 23u
Zaterdag: Gesloten
Zondag : Gesloten

Algemeen

Info@kdv-prutske.be
02.372.06.24

Directie

directie@kdv-prutske.be
02.373.50.10

Martine

Pedagogisch team

Pedagogie@kdv-prutske.be
02.373.50.17
Marie en Anke  

 

Babygroep: Smulmuizen

Smulmuizen@kdv-prutske.be
02.373.50.12
Laura P. & Irène (Layla)

Babygroep: Droommuizen

Droommuizen@kdv-prutske.be
02.373.50.11
Kim & Dorien

Peutergroep: Poppemuizen

Poppemuizen@kdv-prutske.be
02.373.50.14
Lien & Laura E. (Cedric)

Peutergroep: Knutselmuizen

Knutselmuizen@kdv-prutske.be
02.373.50.13
Clara en Kato (Nele)

Peutergroep: Sjottermuizen

Sjottermuizen@kdv-prutske.be
02.373.50.15
An & Femke & Diana

Administratie en vertrouwenspersoon

administratie@kdv-prutske.be
Christine

Flexibele opvang

flexmuizen@kdv-prutske.be
0474 / 17.34.99
Medea & Laetitia